bar Wakacje Pod Żaglami | Kolonie letnie, obozy młodzieżowe, rejsy żeglarskie – Wandrus
kolonie letnie, obozy młodzieżowe, żeglarskie – Wandrus Taniec z żaglami
Wakacje smyka
Obozy młodzieżowe
Wakacje pod żaglami
Z psem na wakacje
obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie – Wandrus

Wakacje Pod Żaglami
Zapraszamy na organizowane przez Wandrusa rejsy, obozy i kursy żeglarskie. Specjalną propozycję mamy dla najmłodszych od 7 do 12 lat, dla których organizujemy zarówno obozy specjalistyczne (np. szkółka żeglarska na optymistach) jak i przygodowo-wodne, będące okazją do zaznajomienia się z wodą i żeglarstwem (np. Żeglarski Świat Smyka, Kolonia Sportów Wodnych czy Piraci z  Karaibów). Pełną ofertę rejsów i obozów znajdziecie w menu po prawej stronie.

Zespół BTA Wandrus


PRZEGLĄD NASZEJ OFERTY ŻEGLARSKIEJ

     rejsy żeglarskie

 • Turystyczny Mazury -  więcej
 • Turystyczno-stażowy Zatoka Gdańska-Zal. Wiślany-Kaliningrad - więcej
 • Turystyczno-stażowy Zatoka Gdańska-Zal. Wiślany - więcej
 • Morski po Bałtyku - więcej
  

     szkolenie na patent żeglarza

 • Rejs szkoleniowy na Mazurach - więcej
 • Obóz stacjonarny Mazury - Ryn - więcej
 • Obóz stacjonarno-wędrowny - więcej
 • Weekendowe kursy żeglarskie Gdańsk i Warszawa - więcej
  

     na wyższe stopnie

 • Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ - więcej
 • Instruktor żeglarstwa PZŻ - więcej
  

     dla opływanych

 • Rejs regatowy na Mazurach - więcej
 • Rejs pełnomorski Bałtyk - więcej
  

     dla Smyków 7-12 lat

 • Obóz Młodych Optymistów - więcej
 • Żeglarski Świat Smyka - więcej
 • Wodny Obóz Przygody - więcej
 • Piraci z Karaibów - przygoda i eksploracja - więcej

  :: Wybierz ofertę dla siebie!

0020
 Szkoleniowy obóz żeglarski stacjonarny "Żeglowanie przyjemnością jest" - kliknij
Szkolenie na patent żeglarza. Dysponujemy wydzieloną keją i fragmentem basenu portowego z dalbami. Szkolimy prawie wyłącznie na jachtach kabinowych, na których później pod koniec obozu odbywa się egzamin.
0117
 Szkoleniowy rejs żeglarski "Witamy na pokładzie" - kliknij
Bardzo ciekawa forma szkolenia. Rejs to atmosfera przygody, wyprawy. Prawie codziennie jesteśmy gdzie indziej - nocujemy w dużych portach lub na dziko na skraju lasu. Rejs łączy szkolenie z atrakcyjnym żeglowaniem po Wielkich Jeziorach Mazurskich.
0008
 Rejs turystyczno-stażowy Zatoka Gdańska i Zalew Wiślany+Kaliningrad "Wypływamy na szerokie wody" - kliknij
To dużo więcej wody niż na Mazurach i okazja do zdobycia i poszerzenia umiejętności żeglarskich. Nauka nawigacji, locji morskiej, obsługa gps, ukf, prowadzenie dziennika jachtowego. Duże, wygodne jachty. Czasem żeglujemy także w nocy. Atrakcyjne porty Hel, Jastarnia, Puck, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Krynica Morska, Frombork. Oprócz żeglowania plażowanie i kąpiele w morzu, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc.
0258
 Rejs turystyczno-stażowy Zatoka Gdańska i Zalew Wiślany "Wypływamy na szerokie wody" - kliknij
To dużo więcej wody niż na Mazurach i okazja do zdobycia i poszerzenia umiejętności żeglarskich. Nauka nawigacji, locji morskiej, obsługa gps, ukf, prowadzenie dziennika jachtowego. Duże, wygodne jachty. Czasem żeglujemy także w nocy. Atrakcyjne porty Hel, Jastarnia, Puck, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Krynica Morska, Frombork. Oprócz żeglowania plażowanie i kąpiele w morzu, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc.
5965
 Rejs turystyczny "Wakacje Pod Żaglami" po Wielkich Jeziorach Mazurskich" - kliknij
Staramy się dużo żeglować, aby odwiedzić wszystkie atrakcyjne miejsca na Mazurach. Nie ma szkolenia na patent, ale zainteresowani poznają podstawy żeglarskiej wiedzy i obsługi jachtu, pod okiem sternika prowadzą jacht.
0167b
 Obóz żeglarsko-paintballowy - kliknij
Do południa pływamy jachtem, po obiedzie uczestniczymy w paintballowej bitwie. Czeka nas jeszcze nocna gra strategiczna. Aktywny wypoczynek na wodzie i lądzie to propozycja dla tych, którym nigdy dość wrażeń!

 Rejsy pełnomorskie Morze Bałtyckie - kliknij
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przeżyciem prawdziwej przygody na morzu.
Wypływane godziny zaliczane są do stażu na stopnie żeglarskie.

 
W naszej ofercie znajdziecie niezwykle atrakcyjne oferty wypoczynkowe dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Oferujemy rejsy żeglarskie, obozy żeglarskie, kolonie letnie, obozy młodzieżowe a także czarter jachtów. Jesteśmy przekonani, że szeroki wachlarz propozycji znacznie ułatwi Wam znalezienie czegoś odpowiedniego, w zależności od upodobań. Jeżeli jesteście zwolennikami przygody i aktywnego wypoczynku, idealną propozycją będą obozy żeglarskie. Rejsy żeglarskie to z kolei niezapomniana przygoda, do której będziecie powracać we wspomnieniach. Oferowane przez nas obozy młodzieżowe i kolonie letnie zawsze dopięte są na ostatni guzik, by tym samym zapewnić, nie tylko niezapomnianą przygodę Waszym pociechom, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwo podczas wakacji. Czarter jachtów to również doskonały pomysł na niezapomniane wakacje i liczne wrażenia. Dzięki naszym atrakcyjnym ofertom możecie wybrać się z całą rodziną i przyjaciółmi w morski rejs. Zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Wasze oczekiwania i wymagania. Bogactwo ofert sprawia, że każdy wybierze dla siebie i swojej rodziny najlepsze wakacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb. U nas oferty znajdą się, zarówno dla tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie i z adrenaliną, jak i dla tych, którzy wolą leniuchować na plaży. Sami wybierzcie, co będzie dla Was i Waszej rodziny najlepsze: rejsy żeglarskie, kolonie letnie, obozy żeglarskie, a może obozy młodzieżowe lub czarter jachtów? Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! Zapraszamy na obozy quadowe, paintballowo-quadowe, gokartowo-quadowe, paintballowo-gokartowe, obozy quadowe premium, obozy quadowe wyprawowe, obozy młodzieżowe i kolonie 2020, obozy z psem na wakacje, obozy windsurfingowe, obozy sportów wodnych, kolonie żeglarskie. Wandrus opinie. Opinie Wandrus. Opinie o firmie Wandrus.

© Wszelkie prawa zastrzeżone wandrus.com.pl