bar Wakacje Smyka | Kolonie letnie, obozy młodzieżowe, rejsy żeglarskie – Wandrus
kolonie letnie, obozy młodzieżowe, żeglarskie – Wandrus Taniec z żaglami
Wakacje smyka
Obozy młodzieżowe
Wakacje pod żaglami
Z psem na wakacje
obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie – Wandrus

Wakacje SmykaPasja i Hobby - obozy wyjątkowe (wszystkie obozy w menu po prawej)
Piłkarski
sportowo-treningowy
Fotografii Cyfrowej
naucz się robić dobre zdjęcia
Gitarowy
grać każdy może
Wybrane propozycje obozów (wszystkie obozy w menu po prawej)
 Taneczno-przygodowy
pół dnia taniec pół dnia aktywnie
Sportów Wodnych
żagle, windsurfing, motorówki

10 Przygód
super program wszystkie atrakcje

   
Młodych Optymistów
szkółka żeglarska z trenerem

Paintballowo-Quadowy
przygoda w terenie

Gokartowy
wyścigi w stylu Formuły1
Przygody i Eksploracji
Piraci z Karaibów
  Już Pływam
aktywne wakacje z nauką pływania
  Gokartowo-Paintballowo-Quadowy
 
 

Szczególnie polecamy


Obóz młodych optymistów
Nauka żeglowania na jednoosobowych żaglówkach Optymist. Każdy Uczestnik ma swój jachcik. Zajęcia odbywają się pod opieką trenera który asekuruje grupę na motorówce. Oprócz zajęć na wodzie nauka i doskonalenie pływania wpław, zabawy na wodzie i nad wodą, wycieczki i aktywny wypoczynek.

 


Aktywne lub wygodne Wakacje Smyka
Wybierz program. Dla Aktywnych rejsy żeglarskie, wyprawy  kajakowe i piesze wycieczki po okolicach Rynu. Dla Wygodnych - plażowanie, kąpiele. W każdej chwili, nawet w trakcie obozu możesz zmienić grupę!

 


Piraci z karaibów na wyspie skarbów
Obóz Przygody i Eksploracji - wyprawy, kajaki, tratwy, przeprawy, poszukiwanie ukrytego skarbu, biwak na bezludnej wyspie, pływanie motorówką i za motorówką (na bananie i oponce), żeglowanie na jachcie żaglowym, podchody do innych obozów, podstawy pierwszej pomocy, ratownictwa wodnego i wiele innych atrakcjiW naszej ofercie znajdziecie niezwykle atrakcyjne oferty wypoczynkowe dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Oferujemy rejsy żeglarskie, obozy żeglarskie, kolonie letnie, obozy młodzieżowe a także czarter jachtów. Jesteśmy przekonani, że szeroki wachlarz propozycji znacznie ułatwi Wam znalezienie czegoś odpowiedniego, w zależności od upodobań. Jeżeli jesteście zwolennikami przygody i aktywnego wypoczynku, idealną propozycją będą obozy żeglarskie. Rejsy żeglarskie to z kolei niezapomniana przygoda, do której będziecie powracać we wspomnieniach. Oferowane przez nas obozy młodzieżowe i kolonie letnie zawsze dopięte są na ostatni guzik, by tym samym zapewnić, nie tylko niezapomnianą przygodę Waszym pociechom, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwo podczas wakacji. Czarter jachtów to również doskonały pomysł na niezapomniane wakacje i liczne wrażenia. Dzięki naszym atrakcyjnym ofertom możecie wybrać się z całą rodziną i przyjaciółmi w morski rejs. Zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Wasze oczekiwania i wymagania. Bogactwo ofert sprawia, że każdy wybierze dla siebie i swojej rodziny najlepsze wakacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb. U nas oferty znajdą się, zarówno dla tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie i z adrenaliną, jak i dla tych, którzy wolą leniuchować na plaży. Sami wybierzcie, co będzie dla Was i Waszej rodziny najlepsze: rejsy żeglarskie, kolonie letnie, obozy żeglarskie, a może obozy młodzieżowe lub czarter jachtów? Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! Zapraszamy na obozy quadowe, paintballowo-quadowe, gokartowo-quadowe, paintballowo-gokartowe, obozy quadowe premium, obozy quadowe wyprawowe, obozy młodzieżowe i kolonie 2020, obozy z psem na wakacje, obozy windsurfingowe, obozy sportów wodnych, kolonie żeglarskie. Wandrus opinie. Opinie Wandrus. Opinie o firmie Wandrus.

© Wszelkie prawa zastrzeżone wandrus.com.pl