bar Weekendowe kursy żeglarskie i motorowodne | Kolonie letnie, obozy młodzieżowe, rejsy żeglarskie – Wandrus
kolonie letnie, obozy młodzieżowe, żeglarskie – Wandrus Taniec z żaglami
Wakacje smyka
Obozy młodzieżowe
Wakacje pod żaglami
Z psem na wakacje
obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie – Wandrus

Weekendowe kursy żeglarskie i motorowodneZapraszamy na organizowane przez nas:

Informacje telefoniczne, porady
jaki kurs wybrać: tel. 501 647 139.


Kursy odbywają się
od wczesnej wiosny do późnej jesieni. To doskonała okazja aby, nie tracąc urlopu czy nie rezygnując z wakacyjnych planów, zdobyć uprawnienia do prowadzenia jachtu lub motorówki.

Do wyboru jest kilkadziesiąt propozycji kursów:

 • weekendowych (zajęcia w soboty i niedziele)
 • w długie weekendy (zajęcia codziennie)
 • w dni powszednie (zajęcia od poniedziałku do piątku)
 • indywidualnych (miejsce i czas zajęć do uzgodnienia)

W kursach uczestniczą
najczęściej dorośli i studenci, a także młodzież, a nawet całe rodziny. Najstarszy uczestnik kursu miał około 70 lat. Dojeżdżający mogą bezpłatnie nocować na jachtach lub za opłatą w domkach campingowych lub ośrodkach w pobliżu przystani.

Mieszkającym dużo dalej od Gdańska czy Warszawy polecamy kursy w długie weekendy lub takie, na których zajęcia prowadzone są codziennie.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

 • Starannie wybieramy miejsce organizacji zajęć.

Są to porty o akwatorium pozwalającym na bezpieczne manewry, przyjazne dla Uczestników. Wielu absolwentów kursów wybiera je potem na miejsce cumowania swoich prywatnych jachtów.

 • Szkolenie prowadzi doświadczona kadra.

To instruktorzy i młodsi instruktorzy żeglarstwa PZŻ i instruktorzy motorowodni PZMWiNW, którzy stale doskonalą swoje umiejętności.

 • Jachty i motorówki na których pływamy
  Jachty żaglowe, to w przeważającej większości nowoczesne jachty kabinowe, klasy Tango 780, Antila 24, Sasanka 660 i podobne. Są to popularne jachty czarterowe, czyli takie, na których będziecie później żeglować w trakcie swoich pierwszych samodzielnych rejsów.

  Szkolenie motorowodne odbywa się na motorówkach otwartopokładowych, wyposażonych w nowe, bardzo nowoczesne silniki Evinrude 50 KM i 75 KM.


  Nasza flotylla - klikamy
  tutaj

 

 • Zróżnicowane ceny kursów i promocje

Cena kursu jest uzależniona od wielu czynników, takich jak na przykład termin kursu czy klasa jachtów, na których odbywają się zajęcia. Dla grup przewidziane są specjalne promocje. Informacje na ten temat zawarte są w opisie każdego kursu oraz przy polach z ceną, terminem i rezerwacją przy każdym kursie.

 • Uczestnikom, którzy z powodów losowych opuszczą zajęcia umożliwiamy bezpłatne doszkolenie.

Takie dodatkowe zajęcia odbywają się w ciągu tygodnia, w dni powszednie. Wandrus udostępnia jachty całkowicie bezpłatnie, natomiast uczestnicy pokrywają wynagrodzenie instruktora.

 • Absolwenci kursów Wandrusa czarterują nasze jachty ze specjalną zniżką.

Jachty czarterujemy na akwenie Wielkich Jezior Mazurskich, Zalewu Wiślanego, Zatoki Gdańskiej, Zalewu Szczecińskiego i Zalewu Zegrzyńskiego. Do dyspozycji są między innymi Sasanka 660, Antila 24, Phobos 24, Tango 780, Antila 26, Maxus 33, Pegaz 10. Pełna oferta czarterów znajduje się na stronie www.wandrus.info.pl

Jaki kurs wybrać

 • ze względu na dni zajęć:

a) weekendowe (zajęcia w soboty, niedziele i dni wolne od pracy)
b) weekendowe z kilkoma dniami powszednimi (np. dwa wybrane piątki)
c) w dni powszednie (oprócz weekendów i dni świątecznych)
d) w długie weekendy (np. "weekend majowy" i Boże Ciało)
e) w długie weekendy i w dni powszednie (np. weekend majowy+kilka dni powszednich)

 • ze względu na nasze doświadczenie:

a) dla początkujących (polecamy większości czytających)
b) dla opływanych (tylko dla tych, którzy mają za sobą duże doświadczenie i podstawy - np. potrafią klarować jacht, mają duży zasób wiedzy o obsłudze, manewrach, kierunkach wiatru, wiążą podstawowe węzły, prowadzą jacht na wyznaczony kurs itp).

Zapisy, rezerwacja miejsc

1. Poprzez stronę internetową.
Pod opisem każdego kursu znajduje się formularz rezerwacji imprezy. .

2. Bezpośrednio w biurach Wandrusa
Warszawa,
Tel. 22 828 34 24, fax: 22 828 34 52,

Gdańsk
, ul. Kubacza 12/1. Tel. 58 520 28 52,


3. Telefonicznie
Wystarczy zadzwonić do naszego biura (Warszawa: 22 828 34 24, Gdańsk: 58 520 28 52, a w ostatniej chwili: 501 647 139), podać swoje dane i miejsce zostanie zarezerwowane.

Dziękujemy za wybranie naszej imprezy! Zespół BTA Wandrus
W naszej ofercie znajdziecie niezwykle atrakcyjne oferty wypoczynkowe dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Oferujemy rejsy żeglarskie, obozy żeglarskie, kolonie letnie, obozy młodzieżowe a także czarter jachtów. Jesteśmy przekonani, że szeroki wachlarz propozycji znacznie ułatwi Wam znalezienie czegoś odpowiedniego, w zależności od upodobań. Jeżeli jesteście zwolennikami przygody i aktywnego wypoczynku, idealną propozycją będą obozy żeglarskie. Rejsy żeglarskie to z kolei niezapomniana przygoda, do której będziecie powracać we wspomnieniach. Oferowane przez nas obozy młodzieżowe i kolonie letnie zawsze dopięte są na ostatni guzik, by tym samym zapewnić, nie tylko niezapomnianą przygodę Waszym pociechom, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwo podczas wakacji. Czarter jachtów to również doskonały pomysł na niezapomniane wakacje i liczne wrażenia. Dzięki naszym atrakcyjnym ofertom możecie wybrać się z całą rodziną i przyjaciółmi w morski rejs. Zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Wasze oczekiwania i wymagania. Bogactwo ofert sprawia, że każdy wybierze dla siebie i swojej rodziny najlepsze wakacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb. U nas oferty znajdą się, zarówno dla tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie i z adrenaliną, jak i dla tych, którzy wolą leniuchować na plaży. Sami wybierzcie, co będzie dla Was i Waszej rodziny najlepsze: rejsy żeglarskie, kolonie letnie, obozy żeglarskie, a może obozy młodzieżowe lub czarter jachtów? Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! Zapraszamy na obozy quadowe, paintballowo-quadowe, gokartowo-quadowe, paintballowo-gokartowe, obozy quadowe premium, obozy quadowe wyprawowe, obozy młodzieżowe i kolonie 2020, obozy z psem na wakacje, obozy windsurfingowe, obozy sportów wodnych, kolonie żeglarskie. Wandrus opinie. Opinie Wandrus. Opinie o firmie Wandrus.

© Wszelkie prawa zastrzeżone wandrus.com.pl